تولدت مبارک سلطان !

به نام خدا 

در ۱۲ آذر ماه ۱۳۲۵ پسری در خانواده ای ریشه دار در فرهنگ و هنر و در سرزمینی با مردمان خونگرم و با دلی به وسعت کویر ایران چشم به جهان گشود . بزرگمردی که در آینده به عنوان با شخصیت ترین هنرمند ، چیره دست ترین نوازنده گیتار و بهترین آهنگساز ، تنظیم کننده و خواننده ی ایرانی شهره آفاق شد و ایشان کسی نمیتواند باشد جز استاد کوروش یغمایی . هنرمندی که با توانائی و کوشش فراوان انقلابی در موسیقی زمان خود بر پا کرد و آن آشتی دادن شعر پارسی و آواهای ایرانی با بهره گیری از گیتار و آواز بر پایه های موسیقی راک بود که همگام با بانیان این موسیقی (گروه های رولینگ استونز و بیتلز) موسیقی راک ایرانی را بنیانگذاری کرد . این سبک موسیقی دارای همه ی استانداردهای موسیقی راک جهانی بود و با روحیه ی ایرانی هم سازگاری داست و این ، شاهکار استاد در این زمینه بود و سبب شد که به ایشان لقب سلطان راک ایران داده شود . خدا را شکر میکنم که پس از سالها هنوز هم کوروش یغمایی با تمام ناملایمات در میهن عزیزم ایران ، استوار و با شکوه مانده است و اینک هم کارهای بسیار قوی ، با کیفیت و زیبا به هنر موسیقی این سرزمین تقدیم میکند .

استاد امیدوارم همیشه سلامت و شادمان باشید و ما از وجود عزیز شما بهره مند شویم . به همین سبب امروز ۱۲ آذر برابر با زادروز کوروش یغمایی همه با هم بگوئیم :

تولدت مبارک سلطان

در ضمن دوستان عزیزم و از دوستداران خانواده یغمایی نیز تولد سلطان راک رو تبریک گفتند که لازم میدونم اسامی این عزیزان رو هم بنویسم .

 خانواده صادقی (خانواده خودم) ، علی حاجب ، حمید سعدی (طراح سایتهای اینترنتی) ، سامان (مدیر وبلاگ دوستداران کاوه یغمایی) ، سعید ، مهدی ، موهبه ، رضا ، زهره ، مجید ، حمید، پویا ، فرشاد ، مینو ، فرهود و فرشید ، مسعود ، حمیدرضا ، پرسیر و پرهام .

Kourosh Yaghmaei , King of Iranian Rock

كوروش يغمايي ، سلطان راك ايران

/ 3 نظر / 39 بازدید
آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان اول - افسانه غورباقه طلایی" به روز شد.

مينو فريد

سلام از طرف من هم تبريک می گفتيد آقای صادقی به آقای يغمايی يک سبد از گل های رز تقديم استاد بزرگوار