نسخه ی جدید سایت کاوه یغمایی راه اندازی شد

به نام خدا 

با توجه به سرعت پائین اینترنت در کشور عزیزمون ! و نظر به اینکه سایت کاوه یغمایی بصورت فلش تهیه شده بود همین مساله  باعث بروز مشکلاتی برای بازدیدکنندگان و هواداران شده بود . به همین دلیل با هماهنگی کاوه عزیز و طراح سایت تصمیم گرفته شد که مسئولیت راه اندازی سایت با نسخه HTML برعهده تیم یغمایی موزیک باشه .

خوشبختانه این امر بخوبی انجام شده و شما هم اکنون می تونید از نسخه جدید سایت بازدید داشته باشید . از بارز ترین مزایای این نسخه ، سرعت لود بسیار بالا و همچنین اضافه شدن بخش خبر پارسی هست که امیدوارم بازدید کنندگان پارسی زبان دیگه راضی باشند .

در هر صورت تهیه این نسخه از سایت کاوه یغمایی نتیجه همکاری تیم یغمایی موزیک و پرشین دیزاین هست که امیدوارم کاوه عزیز و شما هواداران گرامی رضایت کامل رو داشته باشید .

در همینجا لازم میدونم از حمید عزیزم (از اعضای تیم یغمایی موزیک و مدیر پرشین دیزاین) تشکر ویژه داشته باشم چرا که بیشتر زحمتهای این کار بر دوش ایشون بوده .

در ضمن مدیریت کل سایت از این پس با من خواهد بود .

بهزاد صادقی ، مدیر تیم یغمایی موزیک

www.kavehyaghmaei.com

 

 

/ 1 نظر / 26 بازدید
داریوش آرین

سایت کاوه خیلی عالی شد . ممنون بهزاد جان . خسته نباشید . سرعت لود فلش واقعاَ تو ایران پائینه و تیم یغمایی موزیک مشکل ما رو حل کرد . ممنون داریوش